Jaguar'ın Tanıtımı Büyük Bir Heyacanla Yapıldı!

jaguarin-tanitimi-buyuk-bir-heyacanla-yapildi

Sınırlı sayıda davetliye yapılan gösterim ile dünyada ilk kez İstanbul'da kullanıcıların karşısına çıkan Jaguar'ın elektrikli otomobili, Tesla Model X'in en büyük rakibi olacak.
Son zamanlarda otomobilseverler tarfından elektrikli araba modelleri bir hayli ilgi görecek durumda gibi görünüyor. İlk olarak İngiltere'de gösterime çıkan ve bir hayli sevilen bu modelin Türkiye'de büyük bir ilgi göreceği konuşuluyor.

Bu hızlanan geliştirme aşamalarında Formula E, teknolojileri de kullanan Jaguar, ilk elektrikli otomobilini üretti. Arabanın diğer üretimlerinden farkı CX-75 modelinden esinlenilerek tasarlanan omuz yapısı çizgisini bir hayli etkileyen yapısı dikkat çekiyor.

İç tasarımda da Land Rover'ın yeni tasarım dilinden ögeler içeren bu otomobilin ismi ise I-Pace. Çift elektirikli motoru bulunan araba aynı zamanda torku gücü bakımından da büyük bir yere sahip.  Otomobilin kullanıcılarına sağlamış olduğu en önemli avantajların arasında yüksek bir çekiş gücüyle aile arabaları olarak en iyisi olduğu ve yerden yüksek yapısıyla sürücülerine bir hayli rahatlık sağlayabilmesi,bağaj yapısının da geniş olmasıyla tatiller de ve alışverişlerinde pek çok açıdan kolaylık ve imkan tanıyabilmesi. 

Sinem Özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR