Honor 7X ve 9 Lite İstanbul'a Tanıtıma Geliyor!

honor-7x-ve-9-lite-istanbula-tanitima-geliyor

Türkiyede satışa başlayacak olması adına bunu bir açılış nitelinde törenle kutlayacak olan honor, tüm mobil kullanıcılarına akıllı aynı zamanda android özelliğğe sahip akıllı cihazlarlarını bu etkinlikte tüm telefon meraklıları ile buluşturmaya geliyor.
oHnor Türkiye Başkanı Kevin Wang, konu hakkında “Türkiye, bölgedeki en önemli pazarlarımızdan birisi. Honor, müşteri merkezli bir şirket olarak, kullanıcılarımıza daima yeni teknolojileri ve hem trendy hem de eğlenceli özelliklere sahip rakipsiz ürünler sunuyoruz. Ürün ve marka DNA’mızı Türkiye’deki tüketicilerle paylaşmaya hazırız” açıklmasında bulundu.

Çinde pazarlama sektörünü araştırmış olan bir şirketten aldığımız bilgilere göre, Honor 55 milyona yaklaşan satış hacmi ve 12 milyar doları aşan geliri ile 2017 yılı içinde akıllı telefon alanındaki tüm dijital markaları geride bıraktı.

Kalite ve inovasyona odaklanan Honor, AR-GE yatırımlarındaki yüksek payı korumayı sürdürerek tüm dünyadaki akıllı telefon kullanıcılarına çarpıcı ürünler sundu. Bu marka kullanıcılarına iyi bir cihaz deneyimi sunarken aynı zamanda onlaraı iyi bir teknoloji ile kullanarak hayatlarını kolaylaştırabilmeyi amaçlar nitelikte. 

Sinem özdemir

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR