İpone'den Büyük Ekran Şovu!

iponeden-buyuk-ekran-sovu

Bu yıl ipone en büyük ekran özelliğine sahip telefon modeli için bir çalışma başlatacak.

Kaynaklar Apple'ın üreticilerle yeni modellerin üretim testine başladığını, yeni modellerin bu sonbaharda piyasaya sürülebileceğini belirtti. Edindiğimiz bilgiler pek çok ekran özelliğinin de o derecede değişim gösterecği yönünde.

 

Loup Ventures kurucusu Gene Munster, "iPhone 6'da da örneğini gördüğümüz gibi ekran boyutunda gerçekleşebilecek güncellemenin karşılığı var. Daha büyük ekranlı yeni iPhone modeli Apple'a iPhone 6'da olduğu gibi bir büyüme ivmesi sağlayabilir" dedi.

Ektran boyutlarının 6 inç e çıkarılarak  telefon tutkunlarınınen fazla asya tarafında olabileceği yönünde de görüşlerini bildirdiler.

Apple'ın büyük ekranlı iPhone modelinin 6,5 inç ekrana yakın olması bekleniyor. Telefonun fiziksel boyutu iPhone 8 Plus gibi olacak ancak ekran kenarları dah da genişletilerek e büyük ekranlı modelin piyasada tutulacağını söylüyor.

Büyük boyutlu iPhone'un iPhone 8 Plus gibi bazı uygulamalarda ekranı bölmeye imkan tanıması bekleniyor. Üç yeni modelin iOS 12 adı verilmesi beklenen yenilenmiş işletim sistemini kullanması bekleniyor. En uczu modellerde dahi farklı özellikler ön planda olacak yüz tanıma parmak izi kilit açma gibi özellikler getirlicek ve her kulanıcı rahatlıkla bunları kullanabilecek.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR