Katlanabilir Telefon

katlanabilir-telefon

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte hayatımızın bir parçası haline gelen akıllı telefonlar, kendini geliştirmeye devam ediyor. Gerek donanımsal özellikleri, gerek ise ekran teknolojilerine yönelik her geçen gün bir başka haber duyar olduk. Akıllı telefon ekranı denilince akla ilk gelen firmalardan Samsung, AMOLED ekran teknolojisiyle oldukça uzun süre akıllı telefonlarda kendini gösterdi.

Artık LG ’nin Flex modeli veya Samsung ’un Edge modeliyle hayatımıza giren esnek ekranlardan sonra Samsung, katlanabilir, esnek telefonların 2016 yılında artık mümkün olabileceğini açıkladı.

Samsung ve LG ekran teknolojisi alanında liderliği oynamakta ve bu alanda ciddi teknolojiler geliştirmekte. Ekran teknolojisiyle doğru orantılı olarak ilerleyen akıllı telefonlar, çizilmez ekranlardan, kırılmaz ekranlara, esnek ekranlardan, katlanabilir ekranlara sahip olurken, önümüzdeki yıllarda defterimizin arasında olmanın yanında, daha çok defterimizin yerini alacağa benziyor.

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+
Güzel ama henüz çok erken. 2-3 yıl daha sürer oturması için. Esnek ekranlı telefonlara yeni geçmişken katlanır anlamda uygulamalar 2018 i bulur. Tabi bu tarihten önce bazı denemeler olacaktır. LG G Flex gibi.

Nihayet yapsinlar artik katlanabilir ekranli telefon

Samsung un Tanıtımının üzerinden çok zaman geçti bu teknoloji LG de de mevcut kanımca yine LG önce davranıcak ama bu daha iyi mi onu bilmiyorum.Artık yer kaplayan düşünce kırılan ağırlık yapan cebe sığmayan yada sığan ama bu seferde göz bozan kücüklüge mecbur olmak bence artık bunlardan kurtulma zamanı geldi .benim fikrim belki gerekli çözünürlüğe yada yada bazı eksiklikleri sahip olabilir ama ben kesinlikle bu geçişi bekliyorum.dünürseniz bunun telefonlarla yetinmicegini örnegin evimizdeki duvar kağıdının flex olabileceğini yemek yerken yada oturma odasında orman yada şelale de yemek yediğinizi düşün bence büyük bir geçiş olacak

Ne esnek ekrani önce şu güncellemeleri adam gibi dağıtsınlar 5.0 çıkalı 6 ay oldu herhalde 5.1,5.2 zaten hakgetire onlardan vazgeçtik

Şuna çok güldüm Androzamzung… Akıllı telefon ekranı denilince akla ilk gelen firmalardan Samsung

Sizce ne olmalıydı ilk akla gelen?işte görüyorsunuz herşeyin ilk başlangıcını samsung başlatıyor yarın başka firmalar erken davranıp yarım yamalak bu katlanır akıllı telefonu samsung tan önce piyasaya sürer.samsung projeyi teknolojiyi tanıtıyor elin oğlu çinliler gibi çakmasını çıkarıyor bu iş korsan cd işine dönüşüyor.süper amoled. sanal gerçeklik gözlüğü hareketle komut verilen tv .
s pen bunlardan bir kaçı aslında akıllı telefon yetersiz bence teknoloji denince samsaung akla gelmeli.samsung fanı değilim piyasaya bir göz atınca herşey açık ortada

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR