Fire Amblem Heroes

fire-amblem-heroes

Üçüncü kez Nintendo'nun cazibesi. Garip sosyal ağ deney sonrasında Miitomo ve eğlenceli ama-sığ Süper Mario Run mobil pazar uzun vadeli bir etki yapmak için başarısız oldu, Nintendo ve ortağı Dena ile parkın dışına vurmak Yangın Amblem Heroes , telefon tabanlı Nintendo'nun uzun süredir devam eden strateji serisinin baskısı. 

Sadece dokunmatik ekranların Fire Emblem'in ızgara tabanlı savaş alanları için mükemmel bir arabirimi sağladığı veya oyunun sıraya dayalı savaşlarının kısa sürede mobil oyun oynaması için ideal olduğunu değil. Selefleri gibi, Fire Emblem tüm karakterleriyle ilgilidir - adı doğru diyor. Farklı Fire Amblem başlıklarından 500'ün üzerinde kahraman yaratmak için orbs ticareti , bir slot makinesiyle (ve potansiyel olarak pahalı olanı ) aynı şekilde heyecan vericidir ve her karakter kalibre değil - özür dilerim, Donnel - her biri bir sevinç, sayesinde ortaya çıkarmak için Fire Emblem en canlı sanat ve kişilik dolu yazı. 

Kendi 3DS kuzenleri ile karşılaştırıldığında, Yangın Amblem Heroes bir hikaye çok yok ve birçok free-to-play mobil oyunlar gibi oldukça erken eziyet setleri, fakat Yangın Amblem Heroes zorlukla fark edeceksiniz. Bir oyun oynamak çok eğlenceli olduğunda, misyonların tekrarı işe yaramıyor ve deney yapmak için birçok farklı kahraman kombinasyonu ile strateji hayranlarını uzun süre oynatmaya yetecek kadar var.

Read More: 

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR