Fortnite'ın Betası Artık Tüm Android Cihazlarda

fortnitein-betasi-artik-tum-android-cihazlarda

Fortnite ile bir yıl içinde dünya çapında 125 milyondan fazla oyuncuya erişen Epic Games; PC, Mac, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve iOS platformlarının  ardından oyunu geçtiğimiz hafta Android’e de taşımıştı. İlk aşamada yalnızca belirli Samsung Galaxy cihazlara açık olan oyun bugün itibariyle daha fazla sayıda Android cihazın erişimine sunuldu.

Geçtiğimiz günlere kadar sadece Samsung Galaxy cihazlarına yüklenebilen oyun, şimdilerde yeterli tüm andorio işletim sistemlerinde oynanabilinecek. Oyun henüz beta aşamasındaolsa bile milyonlarca oyunsever oyunu oynamaya çoktan başladı. Ayrıca oyunun yapımcısı Epic Games Fortnite’ı daha fazla sayıda Android cihaza getirmek üzere çalışıyor. Firma bu bağlamda yakın zamanda HTC 10, U Ultra, U11 / U11+, U12+; Lenovo Moto Z / Z Droid, Moto Z2 Force ve Sony Xperia XZ/ XZs, XZ1, XZ2 modellerine Fortnite’ı getirmeyi hedefliyor.

Şimdilerde en çok tercih edilen oyunların ilk başlarında gelen Fortnite, pc üzerinde olduğu gibi bundan sonraki zamanlarda mobl üzerinde de en az pc de olduğu kadar tercih görecek ve oyuncuları mutlu edecek.

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR