Gölge Savaşçı 2(Muhteşem Görüntüsüyle Ve Kaliteli Oyun Desteği)

golge-savasci-2muhtesem-goruntusuyle-ve-kaliteli-oyun-destegi

İng:
Devolver Digital has released over 12-minutes of Shadow Warrior 2 gameplay that shows a lot of slicing and dicing.
Prepare to see a lot limbs cut off, some traversal, and even a lot of shooting. It’s certainly an action-packed game and 12-minutes of in-game footage proves that. Oh, and there’s even a boss fight in it, too! Go check out how the player can mow down a gigantic beast with what looks like a dragon lightmachine gun. 

In related Shadow Warriors 2 news,  check out our glowing hands-on preview of the game at PAX East where the new non-linear design has won us over.
Shadow Warriors 2 will be out later this year for the PS4, Xbox One and PC.

Türk:
Devolver Dijital 12-dakika boyunca yayımladı Gölge Savaşçı 2 dilimleme ve dicing bir çok gösterir oyun.
Uzuvların kesilmesini, traversal olmasını ve hatta çok fazla silah atmasını görmek için hazırlanın. Kesinlikle bir aksiyon dolu oyun ve 12 dakikalık oyun içi görüntüler bunu kanıtlıyor. Oh, hatta içinde bir patron savaşı var! Git nasıl oyuncu ejderha lightmachine tabanca gibi görünen ile devasa bir canavar biçmek nasıl kontrol edin.

Shadow Warior 2 karanlıktan gelen savaşçıyla karanlık yaratıklara karşı kıran kırana bir mücadele için  oyunun tanıtım ve oyun analizlerinden oyun hakkında  detaylı bilgiler öğrenin. 

 

 

Gölge Savaşçı 2 Vahşi Hog Uçan geliştirici başlık yaklaşan PlayStation 4 ve Xbox One portları "büyük olasılıkla" nedeniyle, her iki platformdaki HDR desteği olmayacak bir röportajda Wccftech söyledi "zaman kısıtları." Oyun birkaç ertelendi son sürüm penceresi olmak Haziran 2015 yılında ilan zamanlardan beri, " Nisan veya Mayıs " 2017 (geri Ekim geçen yıl PC'de piyasaya).
 

 

YORUM YAPIN

Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir...

       

YORUMLAR